середа, 9 листопада 2016 р.

Антонченко Лідія


Іван Сила
   Нещодавно я прочитала твір Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Іван Сили , найдужчої людини світу». Ця повість дуже цікава .
    Читаючи рядки твору, зрозуміла , якою нелегкою була доля героя. Йому довелося пройти через складні випробування. Також зауважу, що Іван приємно вразив мене своїми бійцівськими якостями. Я захоплююсь порядністю, мужністю, щирістю та силою волі силача. Він зробив дуже багато, щоб стати визначною особистістю. Чесноти допомогли йому впевнено дійти до своєї мети: 
"Півдня Іван провів у тренуваннях, згадуючи науку Брякуса, який навчив його різних видів боротьби". Із цих рядків ми бачимо на скільки цілеспрямованим був Іван. Я розумію, що для перемоги хоча б в одному поєдинку, безумовно, слід  докласти безліч зусиль та тривалих тренувань. Іван же неодноразово перемагав у двобоях. Це свідчить про його завзятість та працьовитість. 


   Та найголовніше, що слава не зіпсувала Івана. Він завжди залишався доброю, чесною та щирою людиною.Я вважаю, що саме в цих якостях справжня краса й сила людини.

Немає коментарів:

Дописати коментар